Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Dokončili jsme rekonstrukci veřejného prostranství a výstavbu dětského hřiště

Poslední změna: Středa 03.07.2019 09:45 vypršelo

Na konci loňského roku jsme zahájili úpravy veřejného prostranství mezi ulicemi Lámař, Koblovská a Výdušná v Koblově. Během rekonstrukce jsme zajistili vybudování zastávky MHD, výstavbu přilehlého chodníku a postavili jsme oplocené dětské hřiště s hracími prvky. Stavbu pro nás realizovaly Technické Služby a.s. Slezská Ostrava a náklady činily zhruba 1,9 milionů korun. 

Slavnostního přestřižení pásky při příležitosti dokončení investiční akce se ujme ve středu 10. června ve 13 hodin starosta Richard Vereš a místostarosta Roman Goryczka. Těšit se můžete i na  pěvecké vystoupení dětí z mateřských školek, které si následně jako první oficiálně vyzkouší nové hřiště. 

Hřiště je určeno k rekreačnímu vyžití dětí ve věku od 2 do 6 let. Součástí hřiště je vahadlová houpačka, dvě houpadla na pružině, čtvercová cvičná stěna a rozhledna se sítí, žebříkem, chodníkem a skluzavkou. Hřiště je možné využívat v období od 1. dubna do 30. listopadu, denně od 9 do 20 hodin. “Chtěl bych popřát dětem, aby si nové hřiště užívaly co nejčastěji, a aby si lidé vážili zkrášleného okolí svého domova,“ uvedl starosta Richard Vereš.

 

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »