Jsme otevřeni vašim námětům a připomínkám

23/4 2019

Mezi priority vedení našeho městského obvodu patří i zvýšení informovanosti občanů. Zřízeny byly facebookové stránky Slezská Ostrava a plánuje se i převedení webových stránek obvodu do nové, dynamičtější a přehlednější verze.

Jsme otevřeni vašim námětům a připomínkám

Vážení spoluobčané,

cílem vedení obvodu Slezská Ostrava a celého našeho úřadu je to, abyste vnímali radnici jako místo otevřené a vstřícné, které sloužící k vaší spokojenosti. Neváhejte se na nás obrátit i mimo stanovené úřední hodiny, a to po předchozí domluvě. Jsme tady pro vás a naším cílem je informovat vás o dění ve Slezské Ostravě a umožnit vám co nejsnadnější přístup k informacím, které hledáte. Proto jsme zřídili facebook městského obvodu Slezská Ostrava, kde vám sdělujeme informace o aktuálním dění v obvodu a jeho prostřednictvím se na nás můžete kdykoliv obrátit. Na webových stránkách jsme na viditelném místě a pro snadné vyhledávání zveřejnili do popředí odkazy, které vás mohou zajímat. Jedná se o volná pracovní místa, možnost nájmu a prodeje bytových či nebytových prostor včetně jejich fotografií.

V současné době připravujeme zcela nové a dynamičtější webové stránky obvodu, které vám umožní snadnější přístup k informacím. Jejich součástí budou i mapy, díky kterým naleznete místa s aktuálními opravami a také informace o dalších činnostech na území městského obvodu.

Věříme, že tyto kroky povedou ke spokojenosti a větší informovanosti občanů o tom, co se děje ve Slezské Ostravě.

 

vedení městského obvodu