Vinobraní v muglinovském kulturním domě

20/9 2022

Tradiční Vinobraní pro slezskoostravské seniory se uskutečnilo v Kulturním domě Muglinov v pátek 16. září. Akci připravili zaměstnanci městského obvodu Slezská Ostrava, odboru sociálních věcí.

Vinobraní v muglinovském kulturním domě

Už u dveří čekaly na přicházející do kulturního domu nejrůznější pozornosti – rozdávaly se koláčky a „něco malého pro zahřátí“. S příchozími se zdravila místostarostka Dagmar Macháčková a také vedoucí odboru sociálních věcí Zdeněk Matýsek.

 

Na Vinobraní přišlo 110 seniorů z objektů DPS Heřmanická, DPS Hladnovská, Komunitního domu pro seniory, seniorských klubů či uživatelů poskytovaných služeb. Slavnostní odpoledne úvodním slovem zahájil starosta městského obvodu Richard Vereš. „Jsem rád, že jste se sešli v tak velkém počtu. Při vstupu jsem si všiml výstavy fotografií z minulých Vinobraní, jsou to velmi pěkné vzpomínky. S panem vedoucím Matýskem už plánujeme nové podobné akce i zajímavé zájezdy, věřím, že se vše vydaří. Dnešního odpoledne si určitě užijte,“ vyzval starosta Vereš příchozí. Se seniory se rovněž pozdravily a krásné odpoledne jim popřály místostarostky Dagmar Macháčková a Hana Heráková.

 

 FOTOGALERIE