Multifunkční a dětská hřiště


Multifunkční hřiště v Ostravě-Koblově

Multifunkční hřiště městského obvodu Slezská Ostrava se nachází na ul. Antošovická v Ostravě-Koblově. Moderní multifunkční hřiště městského obvodu Slezská Ostrava bylo slavnostně otevřeno v září roku 2009 a od té doby slouží široké veřejnosti pro nejrůznější sportovní aktivity – tenis, volejbal, basketbal, házenou, malý fotbal a jiné míčové hry.

Vlastníkem a provozovatelem multifunkčního hřiště v Ostravě-Koblově je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

1 Koblov.JPG

2 Koblov.JPG

3 Kolbov.JPG

• V případě zájmu o rezervaci multifunkčního hřiště kontaktujte správce hřiště pana Josefa Hlaváčka, tel. 725 500 682. Více informací o provozní době hřiště a podmínkách nájmu naleznete v provozním návštěvním řádu. V rámci užívání hřiště je k dispozici také sociální zázemí (WC, sprchy a šatny).

Návštěvní řád hřiště

Informace a mapa hřiště


Dětské hřiště Koblov

Dětské hřiště Koblov se nachází na ulici Antošovické v Ostravě-Koblově v areálu multifunkčního hřiště. Hřiště slouží k rekreačnímu vyžití dětí od 3 do 10 let. Součástí hřiště je houpačkové hnízdo, lanový tunel,  věž se skluzavkou, houpadla, pískoviště.

Vlastníkem a provozovatelem dětského hřiště je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

 

 

Návštěvní řád hřiště

Informace a mapa hřiště 


Multifunkční hřiště v areálu ZŠ Bohumínská

Multifunkční hřiště nacházející se v areálu Základní školy Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvkové organizace, bylo slavnostně otevřeno v dubnu roku 2011. Hřiště slouží jak žákům pro výuku tělesné výchovy a k ostatním pohybovým aktivitám, tak také široké veřejnosti pro nejrůznější sportovní aktivity – tenis, odbíjenou, nohejbal, florbal, minikopanou, basketbal, házenou a jiné míčové hry

Provozovatelem multifunkčního hřiště je Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace.

1-Oranzove-hristě.jpg

2-oranzove-hriste.jpg

V případě zájmu o rezervaci multifunkčního hřiště kontaktujte správce hřiště, na tel. 596 241 739, mobil 725 538 885. Více informací o provozní době hřiště a podmínkách nájmu naleznete v návštěvnímm řádu.

Návštěvní řád hřiště


Dětské hřiště Keltičkova

Dětské hřiště městského obvodu Slezská Ostrava se nachází na ul. Keltičkova v Ostravě – Slezské Ostravě a jedná se o první veřejně přístupné dětské hřiště v této lokalitě. Cílem bylo vybudovat „barevné a živé“ hřiště pro děti, které je zpřístupněno od srpna roku 2012.  Díky výstavbě hřiště se zkultivoval celý prostor a vzniklé místo by mělo zabezpečit vyžití dětí z blízkého okolí, plnohodnotné trávení volného času a odpočinek s relaxací ostatních obyvatel. Hřiště se architektonicky začlenilo do okolní zástavby a svým mobiliářem a barevností odpovídá představám „malých uživatelů“.

Součástí hřiště jsou velká herní sestava, řetězová houpačka, trojhran, dále dětský kolotoč, kreslící tabule s počítadlem, 3 houpadla, talíř na pružině, kladina a vahadlová houpačka. Je zde také možnost využití pitné vody. Celá výstavba dětského hřiště byla plně hrazena z finančních prostředků městského obvodu Slezská Ostrava.

Vlastníkem a provozovatelem dětského hřiště je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

keltickova1.JPG

keltickova2.JPG

Návštěvní řád dětského hřiště


Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66

Multifunkční hřiště se nachází v areálu Základní školy Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvkové organizace. Slouží žákům a veřejnosti k provozování sportovní činnosti, pro níž je konstrukčně a stavebně uzpůsobeno. Veřejnost může hřiště využívat v období květen až říjen, v tomto období je možné se na využití informovat u správce hřiště na tel. 724 949 256. V době státních svátků a za nepříznivého počasí je hřiště uzavřeno.

Provozovatelem hřiště je Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace.

IMG_4089

Provozní řád hřiště


Dětské hřiště Beruška

Dětské hřiště Beruška se nachází v parčíku před mateřskou školou Chrustova v Ostravě-Heřmanicích, v provozu je od září 2013. na hřišti najdete velkou herní sestavu, dětský kolotoč, houpadla i řetězové houpačky. Hřiště je oploceno a monitorováno kamerovým systémem. Výstavba hřiště byla hrazena z finančních prostředků městského obvodu Slezská Ostrava.

Provozovatelem dětského hřiště je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

Hřiště Chrustova II

Hřiště Chrustova III

navstevni rad_kamery