Darovací kampaň "Darujeme a nechme se obdarovat"

21/6 2021

Léto bude v Knihovně města Ostravy ve znamení pokračování celoroční výroční kampaně "Darujme a nechme se obdarovat". Připomínáme si tímto letošní stoleté výročí jejího založení. Už jsme našim čtenářům a příznivcům darovali úsměv, knihy z projektu Druhý život knih, semínka slunečnic jako symbolu slunce nebo jen prostý pohyb v podobě skákacího panáka. 

Darovací kampaň "Darujeme a nechme se obdarovat"

Pojďme se i dále obdarovávat, dělat si malé radosti a těšit se z každého nového dne, třeba ve společnosti knihovnic a knihovníků.

Od července DARUJEME E-ČTENÍ. Knihovna města Ostravy svým čtenářům nabídne možnost vypůjčit si e-knihy z nakladatelství Palmknihy.cz. Nejnovější bestsellery i ověřenou klasiku, prostě pohodlné čtení na doma i na cesty. Pro své čtenáře za daných podmínek knihovna nabídne širokou paletu ze světa e-knih.

V srpnu darujeme nálepky JSEM ČTENÁŘ! Nalepte si na své auto, kolo či koloběžku nálepku Jsem čtenář! Je to jednoduché. Stačí přijet na místo určení a vybrat si barvu nálepky tak, aby se hodila co nejlépe k barvě vašeho „přibližovadla“.

Sledujte náš web, FB a Instagram. Dozvíte se více.

 

KNIHOVNA MĚSTA OSTRAVY,

příspěvková organizace

Hladnovská 49/80, 712 00 Ostrava