Mexiko Fest 2021

26/8 2021

Sportovní Mexiko Fest aneb sportovní odpoledne pro děti a rodiče. Otevřeme pro vás všechny dveře, které náš areál nabízí. Na festival jsou zváni jak rodiče našich členů a naši členové, tak také rodiče a děti, kteří FBC Ostrava třeba ani neznají.

Mexiko Fest 2021

Co všechno může náš areál nabídnout? Mimo sportovní halu, kde budou pro děti připravena sportovní stanoviště včetně možnosti vyzkoušet si florbal, se pro vás otevře také náš bazén. I zde se děti mohou těšit na zajímavá stanoviště. Prohlédnout si ale budete moci kompletní zázemí našeho areálu. Prostory pro hráče, wellness linku a mnoho dalších.

 

Naše stanoviště, ať už v hale nebo v bazénu budou mít jednu společnou věc. A to sice sbírání bodů do hráčské karty, za nasbírané body se mohou těšit na nějaké ty dárečky a tři nejlepší samozřejmě také na vyhlášení a bonus k běžným cenám.

 

O děti bude postaráno, co ale rodiče? Nebojte i na ty jsme mysleli. Součástí areálu je totiž také restaurace, kde pro vás bude připravený grill a vychlazené alkoholické i nealkoholické nápoje.

Pokud ještě nevíte, jak s dětmi oslavíte začátek nového roku, pak si do kalendáře na 03. 09. 2021 napište právě náš MEXIKO FEST a přijďte si s dětmi užít spoustu zábavy.

Rozhodně si nezapomeňte přibalit nějaké pohodlné sportovní oblečení do haly a vhodnou obuv. Hodit se budou určitě i plavky.

Těšíme se na vás!

 

Letáček