Rozmarné slavnosti opět "zaplaví" břehy řeky Ostravice!

17/5 2023

I letos se 24. června na obou březích Ostravice uskuteční již sedmý ročník Rozmarných slavností řeky Ostravice! Těšit se můžete na bohatý program, skvělou gastronomii a také na tradiční sjezd netradičních plavidel!

Rozmarné slavnosti opět "zaplaví" břehy řeky Ostravice!

Přijďte si s námi užít Rozmarné slavnosti řeky Ostravice, které se uskuteční 24. června na obou březích řeky Ostravice! Těšit se můžete nejen na bohatý program, ale také skvělou gastronomii a pro nebojácné mořeplavce máme nachystaný zlatý poklad!

Hlavním lákadlem letošního ročníku je sjezd "netradičních" plavidel! Postavte se svou posádkou loď, kreativně ji pojmenujte a společně s námi se pokuste zdolat divokou řeku Ostravici! Nezapomeňte však, že nejde jenom o rychlost. Hodnotí se především originalita, příběh a také výdrž vašeho korábu!

1. místo: 10 000 Kč
2. místo: 8 000 Kč
3. místo: 6 000 Kč

Pravidla a přihlášku do soutěže naleznete na rozmarneslavnostiostravice.cz/pravidla-souteze

Zvučné hudební rytmy, tropické koktejly, pestrý program pro celou rodinu – ve stylu "tropického ráje“. Lehátka, palmy, deky a slunečníky budou dekorací obou břehů, které propojí 2 raftové mosty a jeden “mokrý přechod“. Nebude chybět ani půjčovna lodiček a atrakce pro děti i rodiče!

Hlavní program:
14:00 | BUMBUMBAND.cz
14:20 | Ota Maňák a Sluníčko
15:00 | Každoroční sjezd plavidel
16:00 | Petr Vondráček a skupina Lokomotiva
17:30 | Vyhlášení vítězných plavidel
18:15 | Barmanská show Václava Abrahama
18:30 | DJ Jakub Auditor a Dance MG

Celým programem Vás provede Petr Vondráček a Magda Otáhalová!

Záštitu nad akcí převzal starosta městského obvodu Slezská Ostrava, Richard Vereš a starosta městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, Petr Veselka.

Více informací naleznete na Facebookové události nebo také na rozmarneslavnostiostravice.cz!