Koblovští korfbalisté se představí během finálového víkendu Superligy 2022 na vlastní palubovce

14/9 2022

Korfbalové družstvo KK Sokol Koblov, které v ligové sezóně 2021/2022 vybojovalo bronzové medaile ve druhé nejvyšší soutěži v České republice, se během nadcházejícího víkendu představí na domácí palubovce v Moravské Ostravě. 

Koblovští korfbalisté se představí během finálového víkendu Superligy 2022 na vlastní palubovce

V hale na Sokolské třídě se představí osm nejlepších družstev v rámci finálového víkendu Superligy 2022. Koblovské družstvo odehraje nejprve v sobotu 17. září úvodní střetnutí semifinálového dne, kde se ve skupině o 5. - 8. místo představí v souboji proti maďarskému družstvu Barátok, které je jediným zahraničním účastníkem v letošním ročníku Superligy.

Koblovské družstvo se v dosavadním průběhu Superligy 2022 může opřít o svého nejlepšího střelce, kterým je s osmi koši Tomáš Hák a o kapitánku Terezu Vernarskou, která má na kontě sedm košů a je mezi ženami na šestém místě střelecké tabulky.

Celý program semifinálového dne startuje právě zápasem koblovského družstva od 10,00 hod. a program pokračuje nepřetržitě až do 14:30 hod., kdy začíná poslední semifinálový souboj. Finálový den je pak na programu v neděli 18. září, kdy jsou na pořadu dne utkání o konečná umístění a opět se začíná v 10:00 hod. zápasem o 7. místo, následuje v 11:30 hod. zápas o páté místo, kde v případě sobotního úspěchu bude možné zhlédnout koblovské korfbalové družstvo. Zápasy o medailová umístění jsou pak ve 13:00 hod. a ve 14:30 hod., kdy se odehraje finálový souboj mezi nejlepšími družstvy letošního ročníku.

korfbal