Novoroční koncert ve slezskoostravské radnici

28/12 2022

V lednu v prostorách slezskoostravské radnice se uskuteční novoroční koncert Radka Baboráka a Aleše Bárty.

Novoroční koncert ve slezskoostravské radnici

Radek Baborák je přední český hornista a vítěz mnoha mezinárodních interpretačních soutěží. V letech 2002 až 2011 byl sólistou Berlínských filharmoniků. Je autorem mnoha televizních, rozhlasových a CD nahrávek.

Aleš Bárta je jedním z nejúspěšnějších českých varhaníků. Svá studia zahájil na brněnské konzervatoři a pokračoval na pražské Akademii múzických umění.
Již při studiu se stal úspěšným účastníkem domácích a později mezinárodních soutěží. Jeho koncertní repertoár obsahuje stěžejní díla světové i české varhanní tvorby od baroka po současnost. Jako sólista vystupuje s předními domácími symfonickými a komorními orchestry.

Koncert hvězdného hornisty Radka Baboráka a výjimečného varhaníka Aleše Bárty se uskuteční v obřadní síni slezskoostravské radnice v úterý 10. ledna 2023 v 19:00 hodin. Vstupenky v ceně 150 Kč budou prodávány prostřednictvím INFOCENTER případně formou online na https://ticketware.eu/p/fIWF

Seznam Infocenter: Infocentrum Elektra, Jurečkova 1935/2, Moravská Ostrava a Přívoz, Infocentrum Věž, Prokešovo náměstí 1803/8, Moravská Ostrava a Přívoz, Infocentrum Přívoz, Nádražní 164/215, Moravská Ostrava a Přívoz, Infocentrum Svinov, Peterkova 1152/14, Ostrava – Svinov, INFO JIH!!! Horní 1664/63a.

Koncert se uskuteční v rámci „Cyklu komorních koncertů 2023“, pořádaných městským obvodem Slezská Ostrava za finanční podpory statutárního města Ostravy.

 

Plakát