Ocenění mladé hasičky

24/11 2022

Starosta Richard Vereš dnes ve své kanceláři ocenil mladou hasičku Terezu Jakobovskou, která zvítězila v kategorii mladší dívky na Mistrovství ČR v běhu na 60 metrů s překážkami.

Ocenění mladé hasičky

Tereza, která je mezi dobrovolnými hasiči SDH Ostrava – Heřmanice od svých šesti let, doběhla závod v čase 13,35 sekund a jejím snem do budoucna je překonat závod v čase pod 11 sekund.  Oslavu obrovského úspěchu si užila doma s rodinou i v hasičské zbrojnici, kde ji zorganizovali mladí dobrovolní hasiči spolu s trenéry Radovanem Šugarem a Oldřichem Žmolíkem.

Na mistrovství ČR se probojovali závodníci z 215 sborů dobrovolných hasičů. Z SDH Heřmanice se jednalo o další mladé talenty, kteří postoupili z krajského kola do kola republikového. V kategorii mladší žákyně postoupily kromě Terezy Jakobovské i Eliška Šimonová a Ema Žmolíková. V kategorii mladší žáci postoupil Ondřej Slavický a Martin Rychlík.  V kategorii starší dívky postoupily Gabriela Serynová a Johanka Žmolíková

Oslavu obrovského úspěchu si užila doma s rodinou i v hasičské zbrojnici, kde ji zorganizovali mladí dobrovolní hasiči spolu s trenéry Radovanem Šugarem a Oldřichem Žmolíkem.

Na mistrovství ČR se probojovali závodníci z 215 sborů dobrovolných hasičů. Z SDH Heřmanice se jednalo o další mladé talenty, kteří postoupili z krajského kola do kola republikového. V kategorii mladší žákyně postoupily kromě Terezy Jakobovské i Eliška Šimonová a Ema Žmolíková. V kategorii mladší žáci postoupil Ondřej Slavický a Martin Rychlík.  V kategorii starší dívky postoupily Gabriela Serynová a Johanka Žmolíková.

foto1

foto2