Už zbývá jen 10 dní do zahájení dalšího ročníku Dne Slezské!

17/5 2023

Mnozí z Vás už netrpělivě čekáte na tradiční Den Slezské, který se pravidelně koná na Slezskoostravském hradě! Letos se akce uskuteční v sobotu 27. května a opět nabídne bohatý program, skvělé kapely a také výborné jídlo. Chybět nebudou ani různé atrakce pro děti či dospělé! Celodenní program naleznete v příspěvku!

Už zbývá jen 10 dní do zahájení dalšího ročníku Dne Slezské!

16. ročník Dne Slezské je tady!

Den Slezské je celodenní kulturně společenská akce pořádána každoročně městským obvodem Slezská Ostrava především pro rodiny s dětmi. Nejen pro děti, ale i pro dospělé je připravený bohatý program, na který jen tak nezapomenete! Jako každý rok i letos bude vstup do areálu hradu zcela ZDARMA! Brány Slezskoostravského hradu budou otevřené po celý den od 9:00 do 22:00! Celým programem Vás provede moderátorka Magda Otáhalová.

Těšit se můžete například na skupinu Slza, Romana Ondráčka a jeho Rakeťáky, skupinu Poetika nebo také na Parkour show či taneční vystoupení skupiny FunkyBeat.

Nebude chybět ani tradiční mezinárodní kulinářská soutěž o nejlepší Slezský bigos. Do hodnocení se mohou zapojit také i samotní účastníci.

Program

Plán hradu

Objízdná trasa