Vánoční setkání seniorů

17/12 2021

Vánoční setkání seniorů se konalo v Domě s pečovatelskou službou Hladnovská ve středu 15. prosince a v Domě s pečovatelskou službou Heřmanická o den později, ve čtvrtek 16. prosince.

Vánoční setkání seniorů

Slavnosti kvůli panující epidemiologické situaci se konaly na zahradách a ve venkovních prostorách obou zařízení.  Obě akce připravili pro uživatele domů zaměstnanci oddělení sociálních služeb městského obvodu Slezská Ostrava.

Na zahradě DPS Hladnovská zářil vánoční strom a zněly koledy. Připraveno bylo cukroví, jednohubky, vynikající svařené víno a další občerstvení. Pozdravit se s obyvateli domu přišli k vánočnímu stromu také starosta Richard Vereš a místostarostka Dagmar Macháčková.

„Přeji vám hezké svátky a krásné Vánoce. Prožijte je především v klidu a v pohodě. Věřím, že se tady všichni v příštím roce zase setkáme,“ řekl přítomným starosta Richard Vereš. Vyjádřil také naději, že se epidemiologická situace brzy zlepší natolik, že příští Vánoce se již budou moci společně slavit nejenom na zahradách, ale také uvnitř domů s pečovatelskou službou. „Vše si náležitě užijte a moc se těším na společné akce v příštím roce,“ ukončil starosta.

Krásné, a klidné vánoční svátky a šťastný nový rok popřála všem přítomným také místostarostka Dagmar Macháčková. „Hlavně ať příští rok všichni prožijeme zdraví. To je nejdůležitější,“ uvedla.

 

Součástí rozsvícení vánočních stromů bylo také rozdávání drobných vánočních dárků. Této milé povinnosti se společně ujali starosta Richard Vereš spolu s místostarostkou Dagmar Macháčkovou.

 

FOTOGALERIE