Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště MOb Slezská Ostrava

Multifunkční hřiště Koblov

Multifunkční hřiště městského obvodu Slezská Ostrava se nachází na ul. Antošovická v Ostravě-Koblově. Moderní multifunkční hřiště městského obvodu Slezská Ostrava bylo slavnostně otevřeno v září roku 2009 a od té doby slouží široké veřejnosti pro nejrůznější sportovní aktivity – tenis, volejbal, basketbal, házenou, malý fotbal a jiné míčové hry.

Vlastníkem a provozovatelem multifunkčního hřiště v Ostravě-Koblově je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

1 Koblov.JPG

2 Koblov.JPG

3 Kolbov.JPG

• V případě zájmu o rezervaci multifunkčního hřiště kontaktujte správce hřiště pana Josefa Hlaváčka, tel. 725 500 682. Více informací o provozní době hřiště a podmínkách nájmu naleznete v provozním návštěvním řádu. V rámci užívání hřiště je k dispozici také sociální zázemí (WC, sprchy a šatny).

Návštěvní řád hřiště

Informace a mapa hřiště


Multifunkční hřiště Muglinov

Multifunkční hřiště Muglinov se nachází na sídlišti Muglinov, mezi ulicemi Fojtská a Hladnovská. Povrch hřiště o rozměrech 30 x 15 m je z umělé trávy se zásypem. Hřiště slouží široké veřejnosti k sportovním aktivitám, jako např. tenis, nohejbal, basketbal, volejbal a minifotbal.

V případě zájmu o rezervaci multifunkčního hřiště kontaktujte správce hřiště, tel. 607 085 655. Více informací o provozní době hřiště a podmínkách nájmu naleznete v návštěvním řádu. 

Vlastníkem a provozovatelem hřiště je statutární město Ostrava, městský obvod Slezská Ostrava.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy

Hřiště Muglinov 1

Hřiště Muglinov 2

Hřiště Muglinov 3

Návštěvní řád hřiště


Multifunkční hřiště v areálu ZŠ Bohumínská

Multifunkční hřiště nacházející se v areálu Základní školy Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvkové organizace, bylo slavnostně otevřeno v dubnu roku 2011. Hřiště slouží jak žákům pro výuku tělesné výchovy a k ostatním pohybovým aktivitám, tak také široké veřejnosti pro nejrůznější sportovní aktivity – tenis, odbíjenou, nohejbal, florbal, minikopanou, basketbal, házenou a jiné míčové hry

Provozovatelem multifunkčního hřiště je Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace.

1-Oranzove-hristě.jpg

2-oranzove-hriste.jpg

V případě zájmu o rezervaci multifunkčního hřiště kontaktujte správce hřiště, na tel. 596 241 739, mobil 725 538 885. Více informací o provozní době hřiště a podmínkách nájmu naleznete v návštěvnímm řádu.

Návštěvní řád hřiště


Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66

Multifunkční hřiště se nachází v areálu Základní školy Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvkové organizace. Slouží žákům a veřejnosti k provozování sportovní činnosti, pro níž je konstrukčně a stavebně uzpůsobeno. Veřejnost může hřiště využívat v období květen až říjen, v tomto období je možné se na využití informovat u správce hřiště na tel. 724 949 256. V době státních svátků a za nepříznivého počasí je hřiště uzavřeno.

Provozovatelem multifunkčního hřiště je Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková organizace.

Hřiště Pěší 1

 

Hřiště Pěší 2

Provozní řád hřiště


Multifunkční hřiště u ZŠ Chrustova

Hřiště u základní školy na Chrustově ulici bylo zrekonstruováno v říjnu 2019. Na původním travnatém hřišti vzniklo nové multifunkčního hřiště, kde se dají provozovat různé sportovní aktivity, jako je fotbal, basketbal, nohejbal, volejbal, tenis. Hřiště lemuje atletický běžecký ovál a v blízkosti je umístěno pískové doskočiště.

Provozovatelem hřiště je Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace.

hřiště Chrustova 1

Hřiště Chrustova 2